Stomatologia
881 056 808

Medycyna Estetyczna
32 724 83 46

NASZA LOKALIZACJA
Tysiąclecia 101, 40-875 Katowice

STOMATOLOGIA
881 056 808

MEDYCYNA ESTETYCZNA
32 724 83 46

NASZA LOKALIZACJA
Tysiąclecia 101, 40-875 Katowice

Poradnia Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej


Tylko pełna akceptacja siebie, swojej skóry i kształtów pozwala na bycie szczęśliwym, dodaje nam pewności siebie w tym co robimy i na gruncie relacji z innymi. Nie każdego natura obdarzyła nienaganną prezencją, jednak każdy może pracować nad swoim wyglądem i zlikwidować przysparzające kompleksów defekty.

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna mają ogromne możliwości w zakresie korygowania niedoskonałości, regeneracji skóry, opóźniania procesów starzenia się i osiągnięcia harmonii kształtów i proporcji. W poradni chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Centrum Medycznym Tysiąclecie pomagamy naszym Pacjentom uzyskać upragniony świeży, młody wygląd i odkrywać drzemiące w nich piękno.

Klinika Medycyny Estetycznej Katowice

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej po przeprowadzeniu konsultacji z Pacjentem i poznaniu problemu, z którym ten się zgłasza, dobiera indywidualny plan leczenia dostosowany do potrzeb i możliwości Pacjenta.

Zabiegi chirurgii plastycznej przywracają Pacjentom możliwość normalnego funkcjonowania, pozwalają ponownie obudzić w nich pewność siebie, a także podnoszą poziom ich samoakceptacji. Konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej odbywają się w naszej placówce. 

Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna koncentruje się na zabiegach, które są mało inwazyjne i mają na celu poprawę wyglądu i jakości życia Pacjentów, którzy nie borykają się z problemami natury typowo zdrowotnej. Głównym celem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest odpowiednia profilaktyka starzenia się skóry, pobudzenie procesów regeneracyjnych i niwelowanie widocznych na skórze oznak upływającego czasu.

Zastosowanie nowoczesnych terapii z zakresu medycyny estetycznej nie wyłącza Pacjenta z normalnego, codziennego życia, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i pozwala osiągnąć maksymalne efekty przy jednoczesnej minimalnej ingerencji z zewnątrz. Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są w naszej poradni przy użyciu najwyższej jakości preparatów. 

Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w naszej poradni

Nasz gabinet medycyny estetycznej to miejsce, w którym można skorzystać z zabiegów takich jak:

Każdy z zabiegów przeprowadzany jest w komfortowych warunkach i z największą troską o zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta.

Rejestracja do Lek. med. Estetycznej Hiacynty Kwiatkowskiej odbywa się pod nr tel. 508 502 507

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin w naszej klinice, nasz adres:

Klinika medycyny estetycznej – Centrum Medyczne Tysiąclecie ul. Tysiąclecia 101, 40-875 Katowice

dr n. med. Karolina Mikuś-Zagórska

Specjalista chirurgii plastycznej

Czwartek: 18:00 – 21:00