Stomatologia
881 056 808

Medycyna Estetyczna
508 502 507

NASZA LOKALIZACJA
Tysiąclecia 101, 40-875 Katowice

STOMATOLOGIA
881 056 808

MEDYCYNA ESTETYCZNA
508 502 507

NASZA LOKALIZACJA
Tysiąclecia 101, 40-875 Katowice

Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej


Tylko pełna akceptacja siebie, swojej skóry i kształtów pozwala na bycie szczęśliwym, dodaje nam pewności siebie w tym co robimy i na gruncie relacji z innymi. Nie każdego natura obdarzyła nienaganną prezencją, jednak każdy może pracować nad swoim wyglądem i zlikwidować przysparzające kompleksów defekty. Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna mają ogromne możliwości w zakresie korygowania niedoskonałości, regeneracji skóry, opóźniania procesów starzenia się i osiągnięcia harmonii kształtów i proporcji. W poradni chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Centrum Medycznym Tysiąclecie pomagamy naszym Pacjentom uzyskać upragniony świeży, młody wygląd i odkrywać drzemiące w nich piękno.

Możliwości chirurgii plastycznej

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej po przeprowadzeniu konsultacji z Pacjentem i poznaniu problemu, z którym ten się zgłasza, dobiera indywidualny plan leczenia dostosowany do potrzeb i możliwości Pacjenta. Zabiegi chirurgii plastycznej przywracają Pacjentom możliwość normalnego funkcjonowania, pozwalają ponownie obudzić w nich pewność siebie, a także podnoszą poziom ich samoakceptacji. Konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej odbywają się w naszej placówce. 

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna koncentruje się na zabiegach, które są małoinwazyjne i mają na celu poprawę wyglądu i jakości życia Pacjentów, którzy nie borykają się z problemami natury typowo zdrowotnej. Głównym celem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest odpowiednia profilaktyka starzenia się skóry, pobudzenie procesów regeneracyjnych i niwelowanie widocznych na skórze oznak upływającego czasu. Zastosowanie nowoczesnych terapii z zakresu medycyny estetycznej nie wyłącza Pacjenta z normalnego, codziennego życia, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i pozwala osiągnąć maksymalne efekty przy jednoczesnej minimalnej ingerencji z zewnątrz. Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są w naszej poradni przy użyciu najwyższej jakości preparatów. 

Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w naszej poradni

Nasz gabinet medycyny estetycznej to miejsce, w którym można skorzystać z zabiegów takich jak:

Każdy z zabiegów przeprowadzany jest w komfortowych warunkach i z największą troską o zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta.

Rejestracja do Lek. med. Estetycznej Hiacynty Kwiatkowskiej odbywa się pod nr tel. 508 502 507

dr n. med. Karolina Mikuś-Zagórska

Specjalista chirurgii plastycznej

Czwartek: 18:00 – 21:00