Stomatologia
881 056 808

Medycyna Estetyczna
32 724 83 46

NASZA LOKALIZACJA
Tysiąclecia 101, 40-875 Katowice

STOMATOLOGIA
881 056 808

MEDYCYNA ESTETYCZNA
32 724 83 46

NASZA LOKALIZACJA
Tysiąclecia 101, 40-875 Katowice

Poradnia Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej


Tylko pełna akceptacja siebie, swojej skóry i kształtów pozwala na bycie szczęśliwym, dodaje nam pewności siebie w tym co robimy i na gruncie relacji z innymi. Nie każdego natura obdarzyła nienaganną prezencją, jednak każdy może pracować nad swoim wyglądem i zlikwidować przysparzające kompleksów defekty.

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna mają ogromne możliwości w zakresie korygowania niedoskonałości, regeneracji skóry, opóźniania procesów starzenia się i osiągnięcia harmonii kształtów i proporcji. W poradni chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Centrum Medycznym Tysiąclecie pomagamy naszym Pacjentom uzyskać upragniony świeży, młody wygląd i odkrywać drzemiące w nich piękno.

Klinika Medycyny Estetycznej Katowice

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej po przeprowadzeniu konsultacji z Pacjentem i poznaniu problemu, z którym ten się zgłasza, dobiera indywidualny plan leczenia dostosowany do potrzeb i możliwości Pacjenta.

Zabiegi chirurgii plastycznej przywracają Pacjentom możliwość normalnego funkcjonowania, pozwalają ponownie obudzić w nich pewność siebie, a także podnoszą poziom ich samoakceptacji. Konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej odbywają się w naszej placówce. 

Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna koncentruje się na zabiegach, które są mało inwazyjne i mają na celu poprawę wyglądu i jakości życia Pacjentów, którzy nie borykają się z problemami natury typowo zdrowotnej. Głównym celem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest odpowiednia profilaktyka starzenia się skóry, pobudzenie procesów regeneracyjnych i niwelowanie widocznych na skórze oznak upływającego czasu.

Zastosowanie nowoczesnych terapii z zakresu medycyny estetycznej nie wyłącza Pacjenta z normalnego, codziennego życia, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i pozwala osiągnąć maksymalne efekty przy jednoczesnej minimalnej ingerencji z zewnątrz. Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są w naszej poradni przy użyciu najwyższej jakości preparatów. 

Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w naszej poradni

Nasz gabinet medycyny estetycznej to miejsce, w którym można skorzystać z zabiegów takich jak:

Każdy z zabiegów przeprowadzany jest w komfortowych warunkach i z największą troską o zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta.

Rejestracja do Lek. med. Estetycznej Hiacynty Kwiatkowskiej odbywa się pod nr tel. 508 502 507

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin w naszej klinice, nasz adres:

Klinika medycyny estetycznej – Centrum Medyczne Tysiąclecie ul. Tysiąclecia 101, 40-875 Katowice

Czy zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne?

Zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne, jeśli wykonywane są przez lekarza o odpowiednich kompetencjach, w sterylnym gabinecie, z wykorzystaniem atestowanego sprzętu oraz preparatów z zaufanego źródła.

Jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej proponujemy?

Wśród przeprowadzanych w naszej klinice zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wymienić możemy takie, jak: toksyna botulinowa, koktajle RRS, osocze bogatopłytkowe, korekta kształtu twarzy i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym, kolagen Linerase, leczenie łysienia, zabieg hydroksyapatyt wapnia, lipoliza, iniekcyjna, mezoterapia igłowa twarzy, peeling medyczny, zabieg Profhilo, terapia Sunekos. 

Podczas konsultacji zapoznajemy się z problem pacjenta i dobieramy optymalne rozwiązanie.

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to posiadający zdolność wiązania wody, zapewniający skórze jędrność i gładkość polisacharyd, który naturalnie występuje w organizmie. Niestety, wraz ze starzeniem się organizmu, ilość kwasu maleje, a to sprawia, że skóra staje się wiotka, pojawiają się na niej bruzdy i zmarszczki. Kwas hialuronowy znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej ‒ ostrzykiwanie twarzy kwasem to sposób na spłycenie zmarszczek, nadanie kształtu i objętości skórze. Kwas umożliwia również modelowanie i powiększanie ust.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg medycyny estetycznej?

Skóra zaczyna starzeć się po 25 roku życia, to właśnie wtedy najczęściej pojawiają się pierwsze zmarszczki, okolice oka nie wyglądają już tak zdrowo i estetycznie, a skóra jest bardziej przesuszona. Pierwsze zabiegi są więc wskazanie w około 25 roku życia – warto już wtedy zadbać o profilaktykę starzenia skóry i zachować młody wygląd na długo.

Czy medycyna estetyczna jest także dla mężczyzn?

Oczywiście! Z zabiegów medycyny estetycznej coraz częściej korzystają panowie w różnym wieku, zarówno Ci, którzy zmagają się z niedoskonałościami, jak również ci, którym zależy na profilaktyce starzenia się skóry.

dr n. med. Karolina Mikuś-Zagórska

Specjalista chirurgii plastycznej

Czwartek: 18:00 – 21:00